BGONAIR Live

Ескалация на напрежението: Иран изстреля ракети срещу Израел


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
А тъпанарите искаха да правят 3ти храм и други такива глупости. Те трябва да се борят за оцеляване не да бълнуват глупостите си.
отговор Сигнализирай
24
Анти-сатанист
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Боже, прибирай си по-бърже проклетото си "богоизбрано" племе при себе си, да не се наложи ние да ги пратим при тебе! Търпението ни е на изчерпване!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Нямаше ли някоя с ядерена бойна глава?
отговор Сигнализирай
22
777
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 11
Иран с Велики. Борят се без страх сами срещу двете световни Сатани. И ще победят. Освен това са шиити, там жените имат равни права. Естествено дойче веле не пише това, но кой му пука какво диктува шорош. Иран, цял свят те подкрепя.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Тука винаги е пълно с някви празни коментари! Проблема е че българите се делят на русофили и русофоби! Това е огромна грешка! Нито Русия е перфектна, нито е грешна! Същата работа е със САЩ и Израел! Гледайте на нещата безпристрастно, реално! Няма логика щом си за Русия да си за Иран или пък щом си за САЩ, да си за Украйна или Израел! Това е като щом си от ЦСКА, трябва да си от Ливерпул, защото имат червени фланелки!?! Това не е футбол
отговор Сигнализирай
20
ДО 45
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
3НАЧИ И А3 МОГА ДА ПРАВЯ КАКВОТО СИ ИСКАМ С ГЕБ БЕ ХЬЛКА
отговор Сигнализирай
19
До 37
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Иран нищо не може да направи на Израел! ФАКТ! Въпроса е че САЩ държи Израел на кайшка, защото искат да излезнат от ситуацията сухи! САЩ в момента нямат правилен ход, нито могат да ударят Иран, нито могат да изоставят Израел, защото там е бомба със закъснител! Израел имат ядрени глави и ако бъдат унижени ще го използват! Иран знае това! Просто патова ситуация! Никой не е по - най най, всички са равни в момента, всеки има коз, но Израел е най опасен!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Много добре! Много добре! А Господин уведоменият може само да поджавка, друго не може..
отговор Сигнализирай
17
Българин
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Бой по ционистката сега!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 8
Иран разруши митовете, които американската и израелската армии градиха за себе си през последните десетилетия.
отговор Сигнализирай
Новини