BGONAIR Live

Идва ли краят на евтините стоки?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Копейка
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Как е в Еврозоната, пичове?! Вече богати ли сте?
отговор Сигнализирай
8
Българин
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Оставете ме аз да си реша дали за нещо искам да ми е евтино или качествено. Нещата, които поръчвам от Китай, няма как да са опасни.
отговор Сигнализирай
7
A
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Правят ни на балами с предтекст ,че мислят за нас
отговор Сигнализирай
6
!:
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Въпрос към ЕС! Значи ако си купя стока от европейски прекупвач, то тя е по-безопастна от същия артикул закупен от физическо лице? Много ми е интересно ако китайците почнат да спазват. разпоредбите....тогава какво правим?
отговор Сигнализирай
5
Божинката
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Докато китайците се развиват с бясни темпове, европейците измислиха щастливи кокошки и прасета, прави краставици и капачки за бутилки от айран, които ти влизат в носа и те цапат, докато пиеш от бутилката!
отговор Сигнализирай
4
!:
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Това са изключителни глупости! Колко от вас са виждали в интернет и във физическите магазини абсолютно идентични артикули с тези от китайските сайтове на много,в случаи многократно завишени цени? Цялата смеха е защото китайците си позволява да правят директни продажби...но няма страшно, тези хора са много по-далновидни от ЕС.
отговор Сигнализирай
3
Реалист
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ако купим автомобил Пежо, хладилник Либхер, пералня Електролукс и печка Бош, които да се счупят веднага след края на гаранцията си, тогава няма проблем - европейско е! Ако обаче купим по-качествени китайски марки на по-добри цени, тогава има проблем, тогава не може!
отговор Сигнализирай
2
А
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Същите стоки ги купуваме от местния търговец с няколко пъти надценка. Един пример протектор за телефон от Китай идва за 1$ тук в магазина е 7-8
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Салам народен у Кауфланд 5 лева килото, отговаря на БДС :))))))
отговор Сигнализирай
Новини