BGONAIR Live

Тежко падане беляза днешния старт на Giro d’Italia


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
Noname
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Преди старта е трябвало да им се проведе инструктаж, че карат по български пътища и нищо добро не ги чака, че смъртността по българските пътища е най-високата в света, че трябва да спазват ЗДП и че кърпежите на АПИ са много опасни.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Хайде малко оправдайте уменията за точна журналистика! Тежкото падане беше не на старта,а почти на 20 км преди финала ! Ако не може да пишете етично ,поне гледайте тв..
отговор Сигнализирай
39
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Тези момчета някой трябваше да ги предупреди, че в демократична България, на Боко и Шиши фирмите, най много крадат от износващия се слой на, ще ги нарека пътищата. Малко дъжд и работата стана Спиро у мантинелия. От друга страна пък може и да не съм прав, може Путин да е виновен.
отговор Сигнализирай
38
Класикивич
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Имало да става
отговор Сигнализирай
37
Noname
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
До 25,31. ЗДП предвижда скороста да не се спазва само от тарикатите с буркани при определени условия. Г-та от розовия Гюро от Италия не са спазвали ЗДП и съответно са пострадали, за което трябва да бъдат санкционирани съгласно закона уважаеми г-н и-т или както сам се нарече кокундрел.
отговор Сигнализирай
36
Loyko
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Всичко е очаквано по тези наши пътища.Вчера имаше финал на тесен участък от пътя и станаха на кълбо всички.Днес пък лъснаха нашите необезопасени пътища.До края какво ли още да очакваме.Стана ясно колко сме подготвени и що за пътища имаме.Резил...
отговор Сигнализирай
35
Бай-Урко
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Да се проверят за толтакса, гтп и го!!!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
За два дена изтрепахме половината колоездачи. Барем утре остане някой за финала.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Бай ХЕ те си бяха,ама на завой с такава скорост на мокро е все тая.
отговор Сигнализирай
32
Бай Х
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Важно е мантинелите да са до асфалта.
отговор Сигнализирай
Новини