BGONAIR Live

Тежко падане беляза днешния старт на Giro d’Italia


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: NonameКакви ограничения ти се привиждат в състезание,кукундрел?
отговор Сигнализирай
30
Noname
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
До 25. Имали ограничения за скоростта това означава, че трябва да се спазва иначе ПТП и КАТ, глоба и отнемане на пътното транспортно средство, а пък ако са използвали алкохол или наркотици леле мале.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: Гиб МелсънЕ никой не ги жали,а тоя ,който причини падането не му е за първи път да прави такава грешка.Явно му липсва опит.Коментираха,че е причинил такова падане и в Испания,а даже не е било мокро.Но в такива състецания е така един може да повлече голяма група от хора.Дори един състезател си го каза,някой е натиснал спирачка на мокро и падат останалите,който не могат да го избегнат и е като домино след това.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: БългарЕ може,но Италианците са си го избрали така да го направят.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: БГ РУСОФИЛИТЕПоредното украинско куку
отговор Сигнализирай
26
Българ
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Да, можеше да се направи по прав участък Бургас-Сливен-Ст. Загора и Пловдив..
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: NonameМай ти си щом коментираш неща от,които нищо не разбираш!
отговор Сигнализирай
24
Хемус
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Чувам че нежния Васко и тука раздавал едни мангизи!Абе "вилосипидисти"
отговор Сигнализирай
23
БГ РУСОФИЛИТЕ
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
ЗАВИЖДАТ НА БЪЛГАРИЯ, ЧЕ Е В ЕВРОПА, А РУСИЯ НЕ Е....
отговор Сигнализирай
22
Noname
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До 17 ти и...т ли си?
отговор Сигнализирай
Новини