Сензация! Рома отстрани Барса в Шампионската лига

"Вълците" се класираха за полуфиналите след победа с 3:0
11 апр 2018 07:20, Елка Василева
17

Рома сътвори сензацията на сензациите на “Олимпико”. Направи немислимото и победи Барселона с 3:0, за да се класира за полуфиналите на Шампионската лига. “Вълците” загубиха първата среща на “Ноу Камп” с 1:4 и никой не вярваше в шансовете на тима на Еузебио Ди Франческо.

Един Джеко даде ранен аванс на “вълците”, а драмата през второто полувреме бе невиждана. Даниеле Де Роси вкара за 2:0 от дузпа в 58-та минута, а Костас Манолас реализира така нужния за италианците трети гол. Така за трета поредна година Барселона отпада на четвъртфиналите в Шампионската лига, а Рома сензационно продължава напред.