Полша и Русия завършиха 1:1 в прекрасен мач

Алан Дзагоев се отличи с трети гол на шампионата
Обновена: 13 юни 2012 12:57 | 13 юни 2012 00:02,
72
Полша и Русия не излъчиха победител. Снимка: Reuters

Полша и Русия завършиха при равенство 1:1 във втория мач за двата тима от Група "А" на Евро 2012.

Двубоят бе изключително качествен, изпълнен с доста голови положения и пред двете врати.

Руснаците реализираха първи попадение чрез Алан Дзагоев, който бе точен в 37-ата минута и изведе родината си напред в резултата.

През второто полувреме обаче Полша изравни с гол на Якуб Блашчиковски, който се разписа в 57-ата минута.

След този мач Русия на практика почти си осигури участието си в директните елиминации. "Сборная" има 4 точки след два изиграни мача и е лидер в класирането, докато поляците са трети с 2 точки в актива си.

В последния си мач от групата Полша ще срещне Чехия, а Русия - Гърция.