Лудогорец и Левски не излъчиха победител

Двата тима не се победиха на "Лудогорец Арена"
Обновена: 15 апр 2017 07:25 | 14 апр 2017 22:24, Петя Славова
23
Снимка: Gol.bg

Лудогорец и Левски врътнаха реми 0:0 в много скучен мач от 28-ия кръг, първа шестица, който се игра на "Лудогорец Арена" в Разград.

Домакините изглеждаха доста демотивирани в този мач и почти не създадоха нищо интересно пред вратата на "сините" от столицата, докато гостите при малко повече късмет можеха дори да си тръгнат с трите точки.

Гостите доиграха мача с човек по-малко, след като в 78-ата минута Бурабия бе изгонен след втори жълт и червен картон, а освен това реферът Ивайло Стоянов можеше да даде такъв и на Пиргов още през първото полувреме, но го пожали.

След този мач Лудогорец има 68 точки на върха, а Левски е втори с 55 точки и така разликата от 13 пункта между двата тима на практика се запазва.