BGONAIR Live

Споделеното пътуване спасява софиянци по време на транспортната криза


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Вместо да отидат до депата и да наритат тия шофьори от градския транспорт, а може и направо да потърсят ония от Банкя дето ги ръчка?
отговор Сигнализирай
41
до 42
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
И задължително да се махнат пешеходните пътеки където има подлези. Например около мол Парадайс стават задръствания щото тези които завиват надясно трябва да чакат пешеходците които ги мързи да пресекат отдолу през подлеза
отговор Сигнализирай
40
Момчета,
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 4
Обръщам се към стачкуващите. Направете един жест на добра воля към децата, учениците, на които им предстоят матурите. За два три дни няма да загубите нищо! Напротив! Доказахте на този безкрайно объркан човек кмета Терзиев за какво става дума. Ще докажете и че слугите на олигарсите ОТ КНСБ не ви манипулират. И не се отказвайте! Като сте казали 400, значи 400. Следващото е 500. Другото е отстъпление. С вас сме!
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
Новият ви градски транспорт ще е с каруци, носъри на ръце и индийски триколки, рикши. Що за европейци сте да търпите да ви се подиграват така управляващите ви?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Синдикатите първо да оптимизират линиите, а не 76 да ми се движи с по 10 човека от Младост до Гешов като на 100% се препокрива от метростанции Бизнес Парк, Балан, Малинов, (а от догодина Окръжна болница) на стадион Васил Левски, а после имаме спирка на метрото на СУ от където се прекачваш на метрото на Орлов Мост, което пак се препокрива със 76 и отива до НДК и до бул. до Гешов където е метрото на бул. България! ХЕМ НА 15 МИНУТИ, ХЕМ ПРАЗЕН, ХЕМ ЗАДРЪСТВА ВСИЧКИ ГОЛЕМИ БУЛЕВАРДИ В ЮЖНА СОФИЯ!!!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
От какъв зор някакъв некадърник в градския транспорт иска да взима 4000 лева заплата, колкото взима някой с висше образование в банка?
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Чистачката от градски транпсорт с основно образование няма как да взема 3000 леваДА се запознаят лекарите и мед. сестри колко вземат в държавните болници .
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
До 35 Не разбрах как в Русия повишават стандарта на живот. Моля напиши.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Никакви преговори с терористи.НИКАКВИ.Софиянци ще изстрадат избора на Терзиев , но НИКОГА повече ГЕРБ няма да управлява столицата.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
Какво автоматизирахте и какъв щат съкратихте новите кметове на София? Защо има по 5 автомата за таксуване на карти във всеки автобус, а 20% се возят гратис? Защо таксуването не е на първа врата? До кога контрольори ще излизат по веднъж на месец за "бонуси" към заплатите докато ние по 30 дни в месец се возим сред бездомници и нередовни пътници, които те дори не проверяват когато се качат?
отговор Сигнализирай
Новини