IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

GPS-и, руска диверсия... Драмата със самолета на Урсула се оказа блъф?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

94
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 6 Не харесвам 1
Смехорановците вече и от сянката си се боят, и повредата на тоалетното им казанче е причината в мечока. Изперкала работа...Но то си е за страх, като знаят какви ги вършат.
отговор Сигнализирай
93
ами
преди 4 дни
Харесвам 9 Не харесвам 1
Не вярвам да има друга такава гьо.вер.нска държава,член ЕС и с претенции, че сме пълноправни еропейци. Някаква публикация в западна медия,която излезе че е абсолютно жълто,миреишещо, даде повод на МС, БЕЗ да проверят достоверността на инфото, да я повтарят цял ден,защото знаят че така "ще влязат още повече в очите на големите",а оня лилипут даже си позволи да иска оставки.....Къде сбъркахме господи......
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 10 Не харесвам 0
Номер 87 е чел само заглавието. Къде са другите самолети със смущения в сигнала бе "експерте"?
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 4 дни
Харесвам 13 Не харесвам 1
Папагалите станаха за смях,повтаряйки чужди публикации.
отговор Сигнализирай
90
Малиии
преди 4 дни
Харесвам 10 Не харесвам 1
А то изобщо има ли нещо истинско около тази госпожа и подлакейните и колеги. Поне една дума, казана от тях да е истина? Тотално пропадане и деградация, това е в момента ЕС и БГ
отговор Сигнализирай
89
123
преди 4 дни
Харесвам 14 Не харесвам 2
Toя път наште вернопоклонници се наакаха, без някой от големите братя да е п:ръднал
отговор Сигнализирай
88
до 85
преди 4 дни
Харесвам 12 Не харесвам 2
Момко, представиха ти доказателства, че МС и ЕК са съчинили една дебела лъжа.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 4 Не харесвам 7
Да пореден път заглавието е пълна пропаганда и няма нищо общо с текста. От текста разбираме, че е имало смущения в GPS сигнала. Информацията не съдържа опровержение на твърденията за руска намеса. Това, че пилотът е бил спокоен и че е ситуацията не е била аварийна не означава, че русия не е смущавала GPS сигнала.
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 14 Не харесвам 1
Предствям си как им се усмихват от Кремъл. На Москва хич не им трябва да воюва с такива - ЕС сам си надява примката около шията и сам си рита бурето.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 2 Не харесвам 11
Тази поръчкива статия доказва ,че България е напълно про бита от руснаците държава и могат да спекулират и лъжат както си искат, а българското население вярва. Жалко.
отговор Сигнализирай
Новини