BGONAIR Live

Експерт с прогноза: Имотният бум в София приключи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Хазяин
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Така и моите наематели се надяват цените да паднат вече 15 години! От наеми са ми дали пари за цял апартамент и още чакат цените да паднат за да купят! Аз обаче купих още една гарсониерка с парите от наема - ще я давам на други бунацци, аз пак ще купувам и така до безкрай!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
До: анонимен, не до 500, а до 150. Нема да ми продават разни мошеници гараж 3 х 6 метра на цената на апартамент в Берлин.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Що бе, изпраха ли си различните обръчи от фирми парите през имотите вече? Ъъъъъ, ПАРДОН, обмениха ли ги в лЕВРО, и бетон?
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дрънкало-сноб. Бла, бла, блааааа, приказваме си празни приказки.
отговор Сигнализирай
32
333
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Първо плато, а после ..
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Състезанието за бързо продаване на имоти започна .Който успее да се отърве навреме , печели .
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Изтрезняването започна , а като знам българина какъв чешит е , докато не стане 500 евро на квадрт, няма да купи .Не бързайте с покупките , в момента времето работи за купувачите , колкото повече изчакват , толкова по ниска цена ще постигнат .Ипотекарите направо не им завиждам , 20-30 години закачени за банката
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 6
Честито на печелившите и на всеки умен човек който е успял да се отърве от софийските си имоти навреме. От тука нататък продажбите ще са много трудни, да не кажа невъзможни.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
***, айде само точно ти да ми не сметаш на ум плаваща лихва, става ли
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
те за тва строят циментови самолетоносачи с по 10 входа из цела софия, щот балоня се спука.
отговор Сигнализирай
Новини