BGONAIR Live

Експерт с прогноза: Имотният бум в София приключи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
До 16
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 15
Не бе пич. Доволен съм че имам чисто нов 4-стаен апартамент в баровски квартал, в който няма ceля.ни pycoфили
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 0
Миналата година всички пари от сивата икономика се вляха в имоти. Време е за отрезвяване.
отговор Сигнализирай
14
Хахаха
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
До: анонименИмал ли асфалтиран път, хаха. Та той да е доволен, че все още има някакъв път, защото може и без него да остане като се появи някой собственик и си загради имота. Което вече се е случвало не един път.
отговор Сигнализирай
13
До 11
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Разбира се. Голям широк асвалтиран път. Това е от другата страна на бул. България, където не е такова сбито.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
До: анонимен Има ли канализация и асфалтиран път до 4 стайния ти апартамент?
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 18
Аз си купих за 300к евро 4-стаен в манастирски ливади и съм много доволен от инвестицията си. В сумата имам и 2 паркоместа в подземен гараж.
отговор Сигнализирай
10
До 6
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Евала третополов
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 23 Не харесвам 3
България бе 8,9 милиона. Сега е 6,4 милиона. Моето лично мнение е, че огромна част от София се състои от двустайни и тристайни апартаменти в които живеят между 0 и 1 пенсионери. Рано или късно тези апартаменти ще са за продан и това ще се отрази на цените.
отговор Сигнализирай
8
Бацо
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: absurd:Да,но много не са бити,а направо яко на*бани......
отговор Сигнализирай
7
absurd
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Хаха ,битият бит,продължението го знаем всички
отговор Сигнализирай
Новини