BGONAIR Live

Мартин Димитров: Концентрацията на власт в премиера е обезпокоителна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
Така
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мартино все плаче като махленска клюкарка .Да изчака 100 дни пък ще видим и премиера и оплаквачките.Първо да се изринат сополивите оплаквачки и ако трябва и цялата изметщина
отговор Сигнализирай
76
Така
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мартино все плаче като махленска клюкарка .Да изчака 100 дни пък ще видим и премиера и оплаквачките.Първо да се изринат сополивите оплаквачки и ако трябва и цялата ***
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ако вие имахте 131 гласа на изборите , друга песен щеше да пееш,ИЗ КУ ФЯ ЛНИК! Айде у лево! Вече не сте фактор!
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Куха лейка е този Мартин. За близо 30г в политиката, нито веднъж не се усмихна, никога за никого добра дума не каза. Объркан, нервен, подтиснат човек.
отговор Сигнализирай
73
Гошо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Мартине, на времето с Иван обяснявахте на работниците в Мариците че ако стане АЕЦ Белене ще останат без работа, а сега като съкращават 300 работника и няма АЕЦ мълчиш като...... Ти направи бузи и гуша в НС и срама нямаш. Мартине ти си за затвора.
отговор Сигнализирай
72
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Когато се сглобихте с Тиквата и Глигана и дружно съсипахте Конституцията,всичко беше цветя и рози.Зле си,Мартинчо,много зле.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
от високо се пада най тежко Жан Виденов
отговор Сигнализирай
70
Прям
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Щото тюрлюгювеча от многото партии е много хубав. За 37 години съсипа държавата и вече няма сила която може отново да я възроди.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Тия властолюбци са обезпокоени, че не са във властта. Чудесно е, че са извън борда и управлението на държавата е в по- сигурни и отговорни ръце.
отговор Сигнализирай
68
Те са отново тук
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
Нефелниците от ППДБ върнаха комунистите на власт. Това е новият "9 септември 1944". Радев похвали Копринков, както похвали не много отдавна, проваления Киро просто. Също и Кондев, нарушителят на закона с противната физиономия.
отговор Сигнализирай
Новини