BGONAIR Live

Мартин Димитров: Концентрацията на власт в премиера е обезпокоителна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Фигурата на вицепремиера Иво Христов ни връща в мракобесните времена. Този "интелектуалец" беше нарекъл левите избиратели безпризорни, държи се надменно и високомерно, с една дума - отвратително. Днес с тъга научих, че в правителството ще наблюдава ресор образование. Като следващата стъпка очаквам този заклет путинист да въведе "Разговоры о важном" в бг училища и за да прославяме бащицата Румбата.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Пълен безполезник .Тутманик
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Мартине , твоя ментор Костов , да върне Златни Пясъци на държавта докато е време , че настават времена , не просто да му го вземат , ами и да го съдят за кражба от държавата
отговор Сигнализирай
54
kompiro
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 2
Презирам подобни индивиди - цял живот нищо не постигнал, с нищо не подобрил живота на никого, освен своя, живеещ на гърба на хората. Цял живот ръси глупости и вреди на същите, от които смуче ресурси. Това същество има само едно име - пара зит. А не е само той.....
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Ако беше социализъм , този щеше да бели картофи
отговор Сигнализирай
52
Петров
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Този лаладжия МаБтин ДимитБов да вземе да се научи да говори норнално и после да дава акъли.
отговор Сигнализирай
51
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Мартинчо мамин, я кажи "обичам Райна като мед"
отговор Сигнализирай
50
1234
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Напълно подкрепям казаното, служебното изглеждаше в пъти по-адекватно от Радевото, особенно правосъвие,външно,финанси ,земеделие просто дупе да ни е яко. Пеефски 3.0 е заредено! Калинки ИТН и БСП навсякъде.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Обезпокоителна е проевропейската линия на Мартин Димитров, нещачитаща българските интереси.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
МаЛтинчо , че нали вие и петроханци му прокарахте пътя към властта ! Вие сте от най-гнусните ... "Ние сме десни , ние сме проевропейски , ...долу ГЕРБ " ? А към Клепоухият путинофил ... "С вас сме , господин Президент "?
отговор Сигнализирай
Новини