BGONAIR Live

Мартин Димитров: Концентрацията на власт в премиера е обезпокоителна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
По-обезпокоително от това е само концентрацията на глупост и наглост в ППДБ
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Груповата безотговорност ще отпадне в което няма нищо лошо.
отговор Сигнализирай
45
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Тоя пелтек нали голям демократ се пиши. Не знае ли, че притеснително, непритеснително, щом народът така е отредил, това е положението. Или му се иска Урсулка да му спретне едно демократично майданче, румейниън стайл. Такива са нашите пишмандемократи, такива са и западните пишмандемократи, такава е и цялата западна пишмандемокрация.
отговор Сигнализирай
44
Руси
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Този косар ще го гледаме ,както гледаме генерал Танас до живот.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Браво г-н Радев бръкна им в черните душици ,които се хранеха от нас и живееха бейски ,но са заграбили толкова много та да им стигне и за поколения напред ! Бог да ги накаже !
отговор Сигнализирай
42
kravar
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
Мега е противен тоя прекъсвач! Като го гледам да плюе по камерата и направо ми се повръща! А и е доста тъпичък.
отговор Сигнализирай
41
!
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Напротив ,глупав политик беше и такъв си остана !Нагледахме се на зглобки и служебни правителства ,които ни докараха да живеем на кредит ! Еднопартийно правителство е най - добре ,защото се знае кой носи отговорност !
отговор Сигнализирай
40
Феб
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Колко, колко омраза и пикаене на газ се усеща от разни "демократчета".Хората не ви харесват не разбрахте ли, не сте модерни, а просто сте жалки. Не ви искаме млъкнете и си идете с мир.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Добре че не гласувах за тези с раздвоение на личността като г-на изказал се за Радев..както вица ама заю защо си с шапка..
отговор Сигнализирай
38
Шоп
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
За някои може да е обезпокоителна, ама ако я използва правилно си е направо окуражителна за мълчаливото мнозинство :-)
отговор Сигнализирай
Новини