BGONAIR Live

Свалиха НСО охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Е какво излезна, че Пеевски сам си е махнал охраната по собствено искане. Вероятно същото ще каже и Борисов.
отговор Сигнализирай
44
тц тц тц
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 4
Тоя още малко ще се изкара, че сам си я е смъкнал... Нищо, че прави циркове при гласуването, котки дра, да се опази. Еййй, няма такова безочливо и нагло същество, бе, няма и няма!!!
отговор Сигнализирай
43
Направо е смешен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 7
Бащата на някаква Саяна всеки ден по всички телевизии с оскубаните вежди
отговор Сигнализирай
42
1234
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
какво ни интересува нас, че един мафиотски бос иска да се разправи с друг мафиотски бос, да се оправят
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Rambaldievskievich - е айде де откога чакам...
отговор Сигнализирай
40
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
БЕЗ ОХРАНА ? НАЧИ НА УЛИЦАТА ?
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
Ще ги настанят ли в съседни килии ?
отговор Сигнализирай
38
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мачкай Дебел!!!
отговор Сигнализирай
37
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Ей сега ще повторя каквото написах и вчера тук. Аз ни съм турчин ,би искам да съм турчин Ясное,че турците превзеха България. И все пак си мисля,че ако Пеевски управлява ще сложи в малкият си джоб и Радев,и Борисов,и Петков,и Сакса и всички. Какъвто и да е Пеевски,може да организира добре действията си,а освен това е и бръз,не кара хората да чакат . Направи добри магазини за бедните.Спряха му ги. По-добре е едно правителство на турци. Няма да сгафят,защото знаят добре,че са ни длъжници.
отговор Сигнализирай
36
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
ПЕЕФСКОТО ПРАСИЕ ЯЛ БЕЗКОНТРОЛНО !
отговор Сигнализирай
Новини