BGONAIR Live

Свалиха НСО охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Toni Ivanov
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 2
Лошата новина за тебе е,че ако искаш охрана трябва сам да си я плащаш,а не българските данъкоплатци,които ти много пъти си ги ограбвал чрез държавата.
отговор Сигнализирай
34
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
АЕ ШИШШ РОКЕНРОЛЛ НА СТАДИОНА !
отговор Сигнализирай
33
Радев
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Нали искахте да му сваля охраната бе ся що пак мрънкате бе н ещ а стницииии
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: USA SUPER КИРО НОФПоловин тон месо ,ама май без санитарен контрол!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Последните му думи са много верни
отговор Сигнализирай
30
Rambaldievskievich
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
А, сетиха ли се като му я сваляха, че черепа беше казал от Дубай, преди да се върне тук, че с шиши щял да се разправи лично?
отговор Сигнализирай
29
Бойко Българоубиец
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Мене няма да ме барат хехе ;)
отговор Сигнализирай
28
Ада на чебурашките
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 12
Е сега вече ще се решат всички проблеми и ще се напълни бюджета.....хахахаха невнятници
отговор Сигнализирай
27
Бай Иван 2
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 3
Шиши,не е пропагандна дъвка! 2 млн. по-вече в бюджета,пък и ти няма се дуеш с държавна охрана! 2 млн по-вече в бюджета,достатъчно пари открадна и можеш сам да си плащаш!Наред е Боко!
отговор Сигнализирай
26
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
а на другия дебел кога?..........ДВАТА ДИБЕЛИ СА ПОЛВИН ТОН МЕСО !
отговор Сигнализирай
Новини