IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Олег Невзоров: Да се чувствам виновен? Не! ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Амии
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
А защо не е в затвора, там да чака справедливост?А да, защото не е изсякъл гората и налял бетона в Западна Европа.Там щеше да има десетилетие зад решетките и неограничена конфискация на имущество за да възстанови щетите.Тук... Да вземем да го изберем за политик викам? Нещо на ДАНС позиция да му дадем?
отговор Сигнализирай
32
Asena
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Tova v. Germaniya. E. Nevlzmojno
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Невзора и Ивчо Фараона удариха чертата, очакваме останалите схемаджии.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
А, с две висши образования бил... :))) Това ми напомня как в началото като почнаха да прииждат, това беше едната теза на защитниците на украинските пришълци: "Те са образовани, това е добре за икономиката"... Е, някой защитник на пришълците има ли нещо да добави сега? :))
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Изгонете го тоя бе.Какво да му слушам обясненията.Сега заради него никой не може да извади търпимост или да си узакони строежа.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
като мексикански барон се е барнал с бела риза
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
Зеленски ще замие гафа и Несъмназор ще се изпари като колумбийска линийка!
отговор Сигнализирай
26
ХАХАХАХАХА
преди 6 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
абе националния герой маратонеца кандев го е следил два месеца ама украинеца земал та се появил преди кандев да го арестува
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Украинците вече директно се гаврят с нас, време е за Възраждане!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Не се чувства виновен, защото знае, че в тая к0чинаа, наречена България важи следния лаф - За Милиони Няма Закони! Освен това най-виновен е българският народ, че търпи да се гаврят с него толкова години! Презирам си народа, защото доброто се наказва, а българина знае как да наказва добрите хора, а престъпниците да боготвори !!!
отговор Сигнализирай
Новини