IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Олег Невзоров: Да се чувствам виновен? Не! ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Млада укра, дезертьор!?
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Зеля лаза така да кажа
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Много нагъл! Интересно защо завръщането му и разпитите да държани в пълна тайна. Изобщо нямаше да разберем за тях, Ако самият Невзоров не беше организирал среща в центъра на Варна . Да го вкарват в ареста и да го съдят. А на всички пришълци от Украйна е крайно време да им покажем вратата. Да се връщат там, от където са дошли. Тук украински мафиоти и бандити не ни трябват.
отговор Сигнализирай
20
Уха
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Точен с парите се е изпуснал. Тича с туби вазелин при Генерала че украинците се озъбиха и смелостта стига да събуе гащите на Генерала и да се скрие в тях.
отговор Сигнализирай
19
Тоя и оня
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Невзоров никой ли не го чака с пранги на границата? Как така сочен за престъпник просто идва и си отива? Ква е тая милиция? ДАНС? ДАТО? Алооооу! Закво взимате заплати? Брендо сам си влезе в затвора! Паскал удари един подпис и избяга от страната... АЛООО!!!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Щом казва е невинен!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Голямо издирване е имало...А той дали е знаел, че го търсят...И тия са същите като предишните. 37 години нищо не се е променило.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
ТЦК-тата не го ли търсят...Защото обикновените хора ги ловят като зверове по улици и заведения и ги затварят в клетки за пушечно месо.
отговор Сигнализирай
15
Българ
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
И новите се оказаха, отново от същото. Няма оправия тука, няма воля за големи промени. Всеки си прави каквото иска, няма воля поне малко да се подреди тая държава. Всичко е пълен т*ашак....
отговор Сигнализирай
14
въпрос
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
нали не вярвате че никой не се е облажил покрай тва градче ?
отговор Сигнализирай
Новини