BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

357
Анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 5
Тези искат нови проекти като Баба Алино, да продължат индексациите на аванси за проекти, по които нищо не е свършено, чакат да харчат пари, които не са заработени, но пък е добре да си харчиш.... това е протест на срама и обърканите хора, протестиращи заради самия протест...
отговор Сигнализирай
356
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Путин сказал или Радев или Бойко. Друг нет.
отговор Сигнализирай
355
То Рундьо
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 4
До: Констатация. Вече се гушна с Баце и Шиши.Упраеляеа ни триглава всеядна ламя.
отговор Сигнализирай
354
анонимен
преди 1 час
Харесвам 12 Не харесвам 5
Да живей Москва, да пука Брюксел, малко, но от все сърце!
отговор Сигнализирай
353
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: КокиНу,давай в Москве!
отговор Сигнализирай
352
Мнение
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 3
То е ясно че тук не е Москва. Само на будалите не е ясно. Искат си Шиши и Бойко, щото тогава беше много добре.
отговор Сигнализирай
351
Констатация
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 7
И като си тръгне Радев, кой ще дойде - Тикватъ, Шишу и АсАнчу от Сливенската махала??? Нова Сглобка??? Кои сте вие, колко сте, че да решавате за цяла Бг???
отговор Сигнализирай
350
Коки
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 4
Който е бил в Москва, много добре ьнае, че "тук, т. е. в София, не е Москва! Москва е красива, чиста, подредена, за София... не ми се говори!
отговор Сигнализирай
349
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 1
Това всичките избиратели на ПП-ДБ ли са? Или има още няколко хиляди?
отговор Сигнализирай
348
анонимен
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 2
"Новият бюджет" всъщност е само за шест месеца. Нищо ново не може да предложи. Във външната ни политика още нищо не се е случило. Рано е за протести.
отговор Сигнализирай
Новини