BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

337
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
СЛАВА РОССИИ
отговор Сигнализирай
336
Oliboli
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тези радикали от Шиши или от Боко идват, за един приятел питам...
отговор Сигнализирай
335
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 3
СЛАВА РОССИИ
отговор Сигнализирай
334
Стотици
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
Милиони евро повече за:ВСС-техническа грешка,АЯР-техническа грешка,КЕВР - техническа грешка.Е как не направиха техническа грешка да дадат повече пари на майките и децата?
отговор Сигнализирай
333
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 3
СЛАВА РОССИИ
отговор Сигнализирай
332
Петър
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 2
Браво, най- после протест,,крайно време беше ,,мина толкова много време,,какъв е тоя радев,,най-добре си беше по време на БОЙЧЕ И КИРЧО И ДЕЛЯН,,най-добре е пак да ги върнем отново на власт,или генерал Атанасов,,той няма поне нищо общо с 6ти отдел на ДС,,а пък тук да не е москва,,я вижте каква хубава стана столицата с последния кмет,,и той и неговите роднини нямат нищо общо с ДС,,тук да не е москва я..или Надал Алгафари и,,,,да не продължаваме за сега,,МАФИЯТА Е В ПАНИКА ,ОРГАНИЗИРА ПРОТЕСТА
отговор Сигнализирай
331
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
България следва своя интерес, но мозъка на протестиращите не стига да го разберат.. Да продаваме оръжия не е като да подаряваме! А именно второто иска тинятa от пп-дб
отговор Сигнализирай
330
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
СЛАВА РОССИИ
отговор Сигнализирай
329
Смърт
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
СМЕРТЬ РОССИИ
отговор Сигнализирай
328
Петър
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Браво, най- после протест,,крайно време беше ,,мина толкова много време,,какъв е тоя радев,,най-добре си беше по време на БОЙЧЕ И КИРЧО И ДЕЛЯН,,най-добре е пак да ги върнем отново на власт,или генерал Атанасов,,той няма поне нищо общо с 6ти отдел на ДС,,а пък тук да не е москва,,я вижте каква хубава стана столицата с последния кмет,,и той и неговите роднини нямат нищо общо с ДС,,тук да не е москва я..или Надал Алгафари и,,,,да не продължаваме за сега,,МАФИЯТА Е В ПАНИКА ,ОРГАНИЗИРА ПРОТЕСТА
отговор Сигнализирай
Новини