BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 19 Не харесвам 3
това ли ви е протеста, л'еваци.?хахахахахахахахаха
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 17 Не харесвам 7
Вярно е, че не е Москва. Тук са Боци, Шиши, Сачева, част от ръководителите на ПП-БГ, които смятате пак да вземат властта. Ако Р.Р. удържи 5-6 месеци, старите партии ще започнат да изпускат въздуха. ПБ трябва бързо да сменят висшите служители на МВР , които са от дълго време Борисовчета, да инициират съдебни процеси заради новия квартал до Варна и покрай тях да започнат започнат чистка в МВР и Прокуратурата. Гюров вече започна такава в МВР и МП.
отговор Сигнализирай
48
ППДБ
преди 7 часа
Харесвам 13 Не харесвам 5
С вас сме господин президент!
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 20 Не харесвам 3
Има към 500 човека. Дежурните от ДБ, други не.
отговор Сигнализирай
46
Право в целта
преди 7 часа
Харесвам 25 Не харесвам 6
Тук НЕ Е Брюксел! Да живее България!!!
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 21 Не харесвам 5
Жьлто паветните лиза4и на западни зад-ни-***,свикнали да вият против Русия не разбраха,4е народа ги мрази именно за това,а Радев просто трябва да ги игнорира ,толкова са нищожни .....
отговор Сигнализирай
44
ТУК Е МОСКВА.
преди 7 часа
Харесвам 7 Не харесвам 13
ВИЕ ДОКАРАХТЕ ВОЕННИЯТ ШУМКАР НА ВЛАСТ.... ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ..????
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Поредните глупости избрахте си ги и ще си ги понесем четири години, Иначе какво да кажете за самите себе си? Не ви ли се струва че реакцията ви е малко късничка и вече е смешно. Защо не мислихте когато гласувахте или може би изобщо не отидохте? Седнали ми сега да развяват байряци. Държавата няма нужда от протестиращи а от умно гласуващи хора.Пък и времето отдавна изтече годината се преполови а бюджет още няма. Кой мисли за държавата? Оказва се никой а сега ще ми протестират. Аман
отговор Сигнализирай
42
УНИЖАВАМ русофили
преди 7 часа
Харесвам 7 Не харесвам 15
Лятото не е за протести и това е добре известен факт. Но тези протести ще стават по-големи във времето. Абсолютни аматьори и нефелни д1ртаци ни управляват. Отделно да ходиш да излагаш цялата си държава бранейки някакъв д1рт ръзки п3дофил, не говори въобще за бъдещето ти начело на европейска държава.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: анонимен 30 Не се лъжи, радев и ППДБ са двете страни на една и съща монета.
отговор Сигнализирай
Новини