BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

81
Абе нема лабаво
преди 8 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
До: анонименПротести, протести ама требва и на избори да се ходи... а там требват хора ама вие сте едно файтонче и портиер не можете да избирете... само си джавкате кат пeдaлите!!!
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 18 Не харесвам 8
Чак пък протест... Една шепа платени манолглишевци и боец. Абсолютни неудачници. Нямат нужда от такова медийно отразяване.
отговор Сигнализирай
79
деди ви
преди 8 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
защо не пишете колко хора присъстват на протеста ? услужливо пропускате , а когато протеста беше срещу предишното правителство пишехте колко многохиляден бил . и второ - къде е прогресиста спасител румен , що не слезне с йотова хванати за ръка при протестиращите , нали е смелчага ?
отговор Сигнализирай
78
До заблудения No30
преди 8 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Написал си: целта очевидно е, да не се допусне истинските проевропейски демократи и реформатори от ПП и ДБ да управляват държавата - точно преди 2 месеца за истинските демократи гласуваха половин милион човека, а за Румен Радев - милион и половина. И сега едно кресливо и аннално податливо малцинство се опитва да диктува ненормалните си разбирания на цялата държава. Еми няма да стане!
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 14 Не харесвам 9
Тук не е Киев! 40% са укри, 30% са под дъгата, 20% са платени от грабители те на България и 10% са заблудени, които скачат за всичко.БЪЛГАРИЯ СЕ ПРОЙЗНЕСЕ ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА. ТИЯ СА НИКОЙ ДА ОПРЕДЕЛЯТ СЪДБАТА НИ.
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не за 30 и за 300 евро не бих излязъл в това задушно време
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 7 Не харесвам 11
Слава на Русия
отговор Сигнализирай
74
От Германия
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Браво! Това ви е шанса.
отговор Сигнализирай
73
Фициално кажаа
преди 8 часа
Харесвам 12 Не харесвам 4
65 % от файтончето биле пeдepаси...
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 6 Не харесвам 11
ЧЕТИРШ МИЛИОНА българи не сме гласували ,за путиниста - национален предател Радев !!!! Няма да ходим на измислени ,фалшиви избори ,ЩЕ ГО СВАЛИМ с протисти ..Хората трябва ,да внимават ,че след като стана ясно ,че Русия капитулира ,тжзи безочник ,започна да става голям европеец и силно подкрепящ Зеленски ..ОТВРАТИТЕЛНО ..
отговор Сигнализирай
Новини