IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Отиде си Георги Черкелов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Бог да го прости.Голям човек.Голям актьор.
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 15
Умрял е на 82 години.През по-голямата част от живота си е живял в една подредена хубава България.Защо да не кажа богата страна пълна със щастливи хора.Бил е актьор- явно му е харесвало щото цял живот го е работил това.Имал е и своя професионален апогей- бил е директор не 1 или 2 а цели 15 години.Сигурно е имал и доста парички.Какво може да иска човек повече от живота?
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Един по един си отиват Големите.Те успяваха да ни разсмеят без да се правят на *** като днешните(уж комици)...
отговор Сигнализирай
69
Това е живота
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До тук. Да отива там - горе и да чака. Това е и нашето бъдеще.
отговор Сигнализирай
68
мак
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Съжалявам, че в памет на Г. Черкелов няма да има по БНТ филм с негово участие. Но май ще има за певица и майка Уитни.
отговор Сигнализирай
67
Ваня
преди 13 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Голям актьор с невероятно излъчване и неподражаем талант!За него може да се каже толкова много и пак няма да бъде достатъчно!Поклон пред светлата му памет! Сбогом Велински!
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 76 Не харесвам 4
А.Баташов, К.Азарян,П.Слабаков,Батето , В.Кънев,К.Цонев, А.Авджиев ,Г.Черкелов , А.Ангелов-Ачо- заминават си бавно и мъчително хора от интелектуалния елит на нацията , лакмусът за процесите в българското общество .Всички си отидоха тихо и скромно , гледаха почти виновно и се чувствуваха страшно горди но малко неудобно , когато заслужено получаваха своите награди и отличия . Не се чувстваха герои , не се натискаха да откриват обекти и да режат лентички ! Мир на праха им и вечна им памет !
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 48 Не харесвам 1
Поклон за Големия Велински!
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
104, искам да ти кажа, че е българин като повечето от нас, но българи всякакви, сещам се за Рачко, ако ме разбираш.
отговор Сигнализирай
63
ще липсваш:(
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Бог да го прости!С ролята на Велински ще живее вечно в сърцата ни...Велик!Поклон!
отговор Сигнализирай
Новини