IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Украински войници в Донбас не очакват примирие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
qwerty
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
днес много прочувствени есета, много нещо. и на моменти пак прозира рефренът "дай, дай, дай"...
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 2
Какво стана? Вече няма статии за плбедни украински удари? Останахв сълзливи памфлети на тема колко са лоши руснациие. А кой скачаше по майданите и без повод крещеге москаляка на бесилото?
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
И на жертвие от майдана и преврата не им е било лесно през 2014, както и на тези, които 12 години са изтребвани по Донбас. Но дойде Видов ден, за всичко скоро ще се отговаря....
отговор Сигнализирай
21
До: анонимен 18
преди 4 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Абсолютно прав си.............трябва съд за националните предатели!!Забравил си да кажеш, че настоящото правителство подари 2 ядрени реактора на фашисткия режим и зеления наркоман и тъ@@@пак Зеленски................малко им е съд и затвор на националните предатели от всички партии в България!!!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 19
Вече почна 4 година, мъка, мъка рашистка мъка. Ако не броим територийте откраднати през 2014г.,то завзетата територия е не повече от 30 хил. кв. км.И това от армия имаща се за втора сила в света. Ха, ха, ха!
отговор Сигнализирай
19
БАНко
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
ВСИЧКИ В ОСВОБОДЕНИТЕ ХЕРСОНСКА , ЗАПОРОЖКА , ЛУГАНСКА , ДОНЕЦКА ОБЛАСТИ , КОИТО НЕ СА ПОТВЪРДИЛИ РУСКОТО СИ ГРАЖДАНСТВО ГУБЯТ ПРАВАТА СИ ВЪРХУ ПРЕДИШНАТА СИ СОБСТВЕНОСТ ОТ ДНЕС !!! РУСИЯ НЕ ПОЗВОЛЯВА ДВОЙНО ГРАЖДАНСТВО !!!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Центаджии заблудени,какво стана а великия план за победа на киевския клоун? За един приятел питам.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Народен съд за всички политици които са взимали решения, гласували и съдействали за участието на България във войната в Украйна под каквато и да е форма - финансова, военна подкрепа, продажба на оръжия. Всички в затвора и конфискация на цялото имущество, а като излежат - без право да работят в държавни институции, да участват в избори, да регистрират фирми или да са участват във фирми, а също и за децата им. Сега е дигитализация - кой какво е говорил, какво е гласувал, какво е подписвал.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ползвали ли сте банкноти за тоалетна хартия? Германците го правят на всеки 80 години!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
Нещата бяха на път да бъдат уредени още 2022-а в Истанбул,ама Борето Джонсън се направи на мъж и рече хайде да воюваме и зеления клепар му се върза. Ами ето,воюват.
отговор Сигнализирай
Новини