BGONAIR Live

74% от европейците вече гледат негативно на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
А най-парадоксално е, че зад всички тези открития стоят европейци, имигрирали в САЩ за да могат с ума си да се отличат от чистачката и да получат справедливо възнаграждение! Гледам обяви за работа по специалността ми - годишна заплата в Европа между 50 и 100 хиляди евро, годишна заплата в щатите - между 200 и 500 хиляди долара.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Европа проспа последните 30 години! Проспа интернет революцията, проспа облачната революция, проспа ИИ революцията докато сънуваше прави краставици, зелени сделки, пликчета без дръжки, енергоспестяващи крушки и уреди и безброй регулации и регулациики!
отговор Сигнализирай
30
Факти
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Май малко сте смъкнали числата,над 80% е истината за Европа, а за света е над 90%.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Според началника, чистокръвен американец, (каквито малко се срещат в щатите) в момента от началото на втория мандат на Тръмп, там всеки мрази всеки.
отговор Сигнализирай
28
До 21
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ами ние как имаме визи за САЩ те що нямат за България
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
А що не пишете как гледат на "лидерите" на ЕС, или тва е тема табу в демократичния режим.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
За разлика от нашите управляващи дето им дадоха едни милиарди за едни стари самолети и им дадоха два развалени дето не могат да летят
отговор Сигнализирай
25
До: Веселинъ71121368
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Я вземи изтрезней, че нещо ти пуши в главата. Или пък деменция те гони???
отговор Сигнализирай
24
реално
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Реално 90% от света гледа негативно на САЩ, а останалата част е Израел
отговор Сигнализирай
23
Мда
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Мащабното проучване визира ФАЩ, ама хейтърите просто няма как да пропуснат Русия. Особено днес, вместо да кажат благодаря за 27 милиона жертви. Историята няма как да се промени, колкото и да се опитват юдейските подложки..
отговор Сигнализирай
Новини