BGONAIR Live

Парадът в Москва: Без танкове и ракети в Деня на победата НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Къртичков
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
Виждаме че демилитаризацията върви по план. Прайда на червената армия тази година без танкове и ракети, а догодина с дървени ножове.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Бандер, Русия си има собствен нет, не като теб да църкаш на Елон Мъск да ти го пусне. Между другото теб ще те утрепят твоите спонсори - американците. Приятелски огън му се вика.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Какво празнуват тези? Защо си преписват чужди победи? Хитлер е победен от СССР, не от Русия. Основната битка на река Волга я отнасят днешни Украйна и Беларус. В Москва са пили водка през това време. Там война не е имало според историята..
отговор Сигнализирай
29
Мбухахаха
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Дрозята до последно ше твърдят че всичко върви по план.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
у питер нета спре на цело, виж *** провери в телеграмчика кво пише, ти ги разбираш тия международните и гейополитическите хави
отговор Сигнализирай
27
чичаг
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
направа падладявамь ат парад пабедай! да здравствует балшая савецкая енциклапедия
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Горкият бандерски нацист, реве че в Деня на победата над идола му Хитлер имало различни раси на парада. Ето затова Русия е призвана отнова да ви денацифицра.
отговор Сигнализирай
24
Хипаря от Хисаря
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 9
Деня на пабедобесието е празника на обосраните рушки гащници. Дори сталин е признал, че без американска помощ нямало да стигнат до берлин. А сега виждаме че 4 години се сражават на границата с Украйна със символично продвижение вперед за счет на много пушечно месо. Култа към безсмислената саможертва е набиван с десетки години в празните рушки глави, които ходя да гибнат за жопарата на царя.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
***, така как си подкарал на бирчока, можеш ли да произнесеш на глас имената на важните дипломатически гости?
отговор Сигнализирай
Новини