BGONAIR Live

Парадът в Москва: Без танкове и ракети в Деня на победата НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Днешният ден е празник на победата на Съветския съюз над нацистка Германия във Втората световна война. На 9 май 1945 г. в предградие на Берлин е подписан акт за безусловна капитулация на Вермахта. Благодарение на победата на Съветската армия в съюз с армиите на антихитлеристката коалиция човешкият род бе спасен от фашистката опасност. Това е историческата истина и тя не може да се подменя, манипулира и пренаписва в името на конюнктурни цели. Днешният ден се отбелязва като ден на победата от всич
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
64 пожелавам ти да умреш в адски мъки! Хантавирусът да тв тръшна дано!
отговор Сигнализирай
60
Дон Кикот
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Дронове Шахед трябваше да покажат на парада. Те реално спряха украинското контранастъпление.
отговор Сигнализирай
59
До 62
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Ти да не започна да пиеш от 9 сутринта ве? беден алкохолик, синя якичка, пролетариат.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
***, тия "байки" арестович ли ти ги пуска по факса? ше умориш некой от смях, ей , ждунчик
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 7
Смърт за Украййннаа и всичко фашшистки ***! Да живее Русия!! Честит ден на Великата победа!!
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
След битката при Касерини двете страни изучават резултатите. Като цяло Ромел гледа с презрение на американската техника и бойни умения и не ги смята за заплаха. Известно време след битката германските части използват голяма част от пленените американски превозни средства.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Много *** парад. Вече и руския военен парад не става за нищо.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 11
ПутиПути ще седи и гледа унижен, как няма ракети, няма самолети, няма танкове и ще си мисли - Ех, защо бях толкова ***, че да се захващам с Украйна?! Аз затрих кочинската федерация - Това ще си мисли ПутиПути
отговор Сигнализирай
53
Българин
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
Честит ден на победата над нацизма!
отговор Сигнализирай
Новини