BGONAIR Live

Парадът в Москва: Без танкове и ракети в Деня на победата НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
41 ето ти я червената армия - На Тихоокеанском флоте с 1 по 5 августа 2025 года состоится совместное российско-китайское военно-морское учение Морское взаимодействие-2025, сообщает пресс-служба Тихоокеанского флота. Почвай да викаш че си заплашен понеже правят такова учение в балтийско море, и идолите ти бандерски ядта пердаха.
отговор Сигнализирай
41
Батко Историк
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Не съм съгласен. САЩ първо финансират Хитлер, за да тръгне за Русия. После финансират Русия да спре Хитлер. САЩ не разгромяват фашизма. Те всъщност са създателите му. Чети, момче, чети история. Малко си @ъп.
отговор Сигнализирай
40
Комарджиев
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 9
Ако хитлер беше победил ние щяхме да сме на три морета сега.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 8
Р как без ракети? Най-голямото удоволствие за малoyмните копeйки е да си отворят евтина пърцуца, да нарежат евтин кренвирш и да гледат по телевизията как минават някакви допотопни ракети. Ракетите им напомнят големи руски фалocи, за каквито те милеят. Какво ще правят сега, малoyмните копeйки?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Честита победа над хитлерофашизма!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
Не знам какво празнува ЕС, след като трите страни с най-голям принос за разгрома на хитлеро-фашизма са Русия, САЩ и Англия.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 9
А червената армийка къде е? Путин къде е? Що ги няма?
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Бандер ти не празнуваш празнува всички постсъвестски страни, държава бандерия или укропия няма. азовци бандери и десни сектори държава не правят. Между другото от над 20 години има Съюзна държава на Русия и Беларус, ще се добави и територията помежду. Предлагам да бягаш към Лисабон, в България сме против теб.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Защо да е парадокс! Танковете, или това което е останало от тях са на фронта! В Москва има само един бункер за кремълското джудже!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Има правописна грешка в заглавието, трябва да е "Прайдът в Москва..."
отговор Сигнализирай
Новини