BGONAIR Live

Парадът в Москва: Без танкове и ракети в Деня на победата НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
***, ше умреш пред компа от толко наливна ракия, ***
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Официална реакция от страна на Германия не последва. На повторното обръщение на правителството на Волошин на 15 март, консулът на Германия в Хуст посъветва да не се оказва съпротива на унгарската интервенция, тъй като германското правителство в дадената ситуация, за съжаление, не може да приеме Карпатска Украйна за свой протекторат
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Неин президент е Августин Волошин. Той веднага изпраща телеграма на Адолф Хитлер:[1]От името на правителството на Карпатска Украйна Ви моля да приемете под внимание провъзгласяването на независимостта ни под закрилата на германския Райх.
отговор Сигнализирай
69
Хахаха
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
Това си е една соц.манифестация.Дърти некадърници стоят и хората им се кланят .
отговор Сигнализирай
68
Гост
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не е лош тоз парад. Но лесбопарадчето в Кийф е по-убаво. А оттам се прехвърлям в Крим, че парадът на Кримския п-в направо кърти. Дано Зелената друсалка е разрешил парад и в Крим:(
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Карпатска Украйна е кратко съществувала непризната държава, провъзгласена на 15 март 1939 г. в град Хуст на територията на едноименната автономна област, влизаща тогава в състава на Втората чехословашка република. Непризнатата държава просъществува точно един ден - до 16 март, когато унгарските войски навлизат в град Хуст, когато Унгария окупира цялата територия на Карпатска Украйна
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Колкото и да плюете истината е една и ще остане такава вовеки. Девети май е ден на победата над фашизма, а *** и европед....а ..лите да си празнуват деня на Гейвропа с каране на колела и концертчета. Срам ме е, че съм роден в това блато България
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: До 62чичадзе не е спирал от великден, преди 2 дена му дадоха и негевесарските, не го мисли, ше е още 10 дена поне в делириум
отговор Сигнализирай
64
ПорЦелан
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
До: анонимен, 57Най-голямата загуба е операция "Маркет Гардън". Германците имат 2000 убити и 6000 ранени, а САЩ, Великобритания и Полша - над 17 хиляди убити. След това при Арденската офанзива нещата стават толкова зле, че Чърчил моли Сталин за помощ. Тогава започва Висленско-Одерската операция, заради която немците прехвърлят 7 дивизии от Западният фронт. Това е за тия дето твърдят че ако не били Западните сили, СССР нямало да победи.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Техниката е по нужна в Украйна.Там здраво се работи по позициите на укрите.Здраво плющене нон стоп.В Укрия вече им писна от тази война,милиони украинки останаха без мъже.В Киев им писна от сирени и ракетни атаки.Укрите се умориха вече.
отговор Сигнализирай
Новини