BGONAIR Live

Крим: Перлата в короната на Путин, но без полуострова той ще загуби войната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Украйна е свършена, Русия напредва по всички направления на фронта. Укронацистите пропуснаха всички шансове за мирно уреждане на конфликта...
отговор Сигнализирай
47
Руско величие
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Бягат по-бързо от Роналдо
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Евреина ще победи Путин, 100% !
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
В момента опашката около Керченския мост е 2,8 хил. коли. Хиляда чакат да влязат в Крим и 1,8 хил. да напуснат, чакането отнема около 5 часа. Хората на полуострова роптаят от атаките на безпилотники, от космическите цени и не очакват нищо добро. Ама да са му мислили когато им се прииска да станат част от путинския мир.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
"...методично постига целите си..." и "...системно прочистване..." , явно са новите русофилски синоними на "абсолютно некадърни" и "не са много наясно, какво да правят, но няма значение, важното е да се прави нещо" . Типично по руски.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
само блатото иска война, ппутин мобилизира вече жени и така до пълно обезлюдяване на блатото
отговор Сигнализирай
42
Ужас
преди 7 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Дори писъците на нашите русофили не могат да заглушат врявата на Кримския мост
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Да си най голямата и богата на ресурси държава, а да си толкова жалка и посредствена! Само руската глупост и мизерщина може да сътвори такъв парадокс! Много им е тая територия, това трябва да се поправи!
отговор Сигнализирай
40
кажи им го РадеФ
преди 7 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Тези украинци така и не разбраха , че 5-та година се бият с най-мощната армия на света и сигурно за това не се предават , ами успешно громят и масово утилизират руските окупатори ! Ама така е като не четат БГ коментиращите путреоти от котилата на Копейкин и Фигуранта...
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 8
Агресивно изтощение - системно физическо унищожение на всички украински мъже способни да воюват с минимални загуби от руска страна. Проблема с тази стратегия е, че там няма елемент на хайп, когнитивна война, няма рок енд рол, снимки с горящи цистерни, и изисква голямо търпение. Но Русия избра именно тази стратегия, и тя се оказа печелившата.
отговор Сигнализирай
Новини