BGONAIR Live

Крим: Перлата в короната на Путин, но без полуострова той ще загуби войната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
До 57
преди 7 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
"Забравихте, че Русия е ядрена сила. И никой все още не е успял да победи Русия в случай на мащабен конфликт." Румене Боташов, ти ли си?
отговор Сигнализирай
87
кажи им го РадеФ
преди 7 часа
Харесвам 7 Не харесвам 8
Тези украинци така и не разбраха , че 5-та година се бият с най-мощната армия на света и сигурно за това не се предават , ами успешно громят и масово утилизират руските окупатори ! Ама така е като не четат БГ коментиращите путреоти от котилата на Копейкин и Фигуранта...
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
При атаката със зарин в Сирия, спасителите бяха по бермуди, тениски с къс ръкав и противопрахови маски. Толкова е уважението ви към вашите читатели. Как да ви вярваме за всичко друго?
отговор Сигнализирай
85
истината
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Европа залага на терористичните методи на киевския режим, докато украинската армия губи позиции на бойното поле.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Много тъмна перлата
отговор Сигнализирай
83
До 76
преди 7 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
Кой кого ще приключи предстои да разберем, другарю
отговор Сигнализирай
82
И да не забравяме,
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
че ако не успее да се довоюва за това което не забравяме че воюва, стотиците милиарди дадени на Украйна отиват на кино, загубите за икономиките на ЕС никога няма да се компенсират и ЕС ще се разпадне и ще се превърне в гето, защото в момента Украйна е единственото спасение за ЕС да се докопа до ресурсите на Русия.
отговор Сигнализирай
81
Факт
преди 7 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
Последния фен на Путин ще се гътне,докато дращи в български вестник
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 0 Не харесвам 4
Агресивно изтощение - системно физическо унищожение на всички украински мъже способни да воюват с минимални загуби от руска страна. Проблема с тази стратегия е, че там няма елемент на хайп, когнитивна война, няма рок енд рол, снимки с горящи цистерни, и изисква голямо търпение. Но Русия избра именно тази стратегия, и тя се оказа печелившата.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Месото вече свършва, PR акциите с дронове по цистерни и бензиностанции не помогнаха, и ако НАТО не вкара натовски войски в Украйна, работата им е спукана, Русия бавно и систематично унищожава живата сила на Украйна. А след това ЕС ще се разпадне, ЕС заложи всичко на Украйна и на възстановяване с богатата плячка от победата и ресурсите на Русия, сега няма никакъв начин да се възстанови, от тук нататък само надолу.
отговор Сигнализирай
Новини