BGONAIR Live

Коли, играчки, Nintendo: Кои компании спряха доставките си до САЩ заради митата?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Майтапчията
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 5
Здравейте приятели, хайде да спукаме бай Тръмпи от майтапи за пингвините. Хайде приятели, хайде кой тука сега ще направи първата спуквация на бай Тръмпи за пингвините, хайде, хайде всички да го спукаме от майтапи за пингвините!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 4
Скоро и Фолксаваген и Мерцедес и БМВ ще спрът да доставят в САЩ, ще затворят заводите в Германия и ще доставят от САЩ.
отговор Сигнализирай
22
Тръмп
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
си мислеше че ще избие рибата, ама ако не клекне ще плува в сухо блато.Сащисаните ще се върнат в година 1883...
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Като гласуваш за клоуни - получаваш цирк. Време е да се понаучат малко реднеците да не вярват на всичко, което дават по телевизията.
отговор Сигнализирай
20
До: Веселинъ71121368
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
От коя точно раса си бре? Със сигурност не от българската, даже не знаеш и да пишеш хахаха
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 5
Очевидно сега всички ще преговорят по-изгодни за САЩ мита от досегашните. Стига тоя шум за нищо. Тръмп винаги така е преговарял, управлява САЩ както бизнеса си.
отговор Сигнализирай
18
Костадин Костадинов
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
заминавами за русия сички
отговор Сигнализирай
17
Веселинъ7112136860
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 6
Аз обичам и защитавам расата си! Аз съм съа Съединените Американски Щати!
отговор Сигнализирай
16
Четете ли отново
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
глупостите, които пишете?
отговор Сигнализирай
15
Веселинъ7112136860
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 4
Тази Джей Форман да не е по-скоро Дже Ей фор ***? Дано проумее,че в САЩ най-сетне започна трезва политика за ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КАЧЕСТВЕНОТО АМЕРИКАНСКО ПРОИЗВОДСТВО,което дълги години бе унищожавано от някакви шизофреници комунисти. Богат е този,който има фабрики в домът аи,а не изнася великата америкамска технолигия при китайските икономипески канибали.А най-гадно е,че тази технология,която китаец не може дс измисли,ще остане за жълтите. Напред,Тръмп! Унищожи Китай!
отговор Сигнализирай
Новини