IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Обама захапа Путин за ядреното разоръжаване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

117
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
На американците днес затова не им летят совалките, защото цялата им пара отива през свирката. Всичките им уж свръхтехнологични разработки са ужасяващо скъпи и неефективни. Това само говори за липсата на автентичен технически гений - всичко е внос от Изтока, а при тамошната корумпирана организация на взаимодействията между частно и държавно, се получават чудовищни резултати. Освен това, експлоатационните възможности на изделията им са съкратени до минимум и доста небезопасни. Изобщо жалка работа.
отговор Сигнализирай
116
Мармот
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Тоя червен диктатор няма ли да спре да ни занимава от агресивната му политика вече всички си направиха ядрено оръжие от страх
отговор Сигнализирай
115
Шоп
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Сега дай и статистика колко от руснаците могат да извадят 400 долара в брой, и раздай кърпичките, щото ще има сълзи.
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
"Почти половината от гражданите на САЩ не могат да извадят 400 долара в случай на извънредна ситуация. 2013 Федералния резерв провежда изследване, за да следи финансовото и икономическото състояние на американските граждани. Резервът пита гражданите как ще си набавят 400 долара за извънредна ситуация. Отговорът - 47% процента казват, че ще трябва да ги вземат назаем, да продадат нещо или пък че изобщо няма да успеят да намерят подобна сума. 400 долара!"Статията е истинска. Потърсете я
отговор Сигнализирай
113
как да познаем трола
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Много лесно. Когато пише "***" "К"-то винаги е на латиница. "Ключова думичка" за плащане на постовете. справка 151
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
148, Изпратили два спътника? С тая смешна ракета, дето себе си н може да вдигне, а какво остава спътник? Тоя спътник поне има ли размерите на кокоше яйце? Пусни линк или заглавие, макар аз на американски новини за каквото и да е, и особено на космически теми, не вярвам от години!
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
До Анонимен 149Че има загинали 2000 души при бомбардировките над София е факт. Има и още един факт обаче. През 1944 комунистите избиват останалите живи български пилоти които са защитавали небето ни от американските армади.
отговор Сигнализирай
110
Русия
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Май муна та на снимката иска да направи ФАЩ , като Кения !
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Джурасика Америка рухва под собствената си архаична тежест. Държава на непосилната себестойност на което и да е промишлено изделие - държавата с най-неконкурентната днес икономика, една система, която заради алчност изнесе производствата си в Третия свят и сега се чуди какво да прави, за да възстанови поне частично реалните си производства. Една напълно несъстоятелна държава-сбирщайн, символизираща всичко това, което човечеството не трябва да следва, ако иска да оцелее и пребъде.
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
На Русия трябва да и се признае, че е значителна регионална сила и голям магазин за суровини. Не е малко все пак.
отговор Сигнализирай
Новини