IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Защо "слънчицето" Дянков го няма сред най-добрите, пита Станишев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Хайде пак се появи Биг Брадър от чужбина!
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Аман от комунистическа пропаганда и *** елементи, които й се вържат.
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Фидосова че помогне на Дянков да се издигне до невиждани висоти :)
отговор Сигнализирай
106
румен221
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
СЕГА СЕРИОЗНО - ЗАЩО В ЕВРОПА СМЯТАТ ДЯНКОВ ЗА ЛАИКЗАЩОТО БЮДЖЕТА ДЯНКОВ, Е НАПЪЛНО НЕАДЕКВАТЕН НА РЕАЛНОСТИТЕ!!!Националния интерес на ВСЯКА ЕВРОПЕЙСКА НАЦИЯ е ясен БЛАГОДЕНСТВИЕ НА НАЦИЯТА Проектобюджета е неадекватен, защото едновременно бушуват:1. Световна финансова криза;2. Световна продоволствена криза;3. Световна рецесия;4. Световна екологична криза;5. Българска структурно-управленска криза;Изхода е Преработка на бюджета, и ИСТИНСКИ РЕФОРМИЗаради:1. Световната финансова криза Освен Еврофондовете е нужно нисколихвено кредитиране на производството, от превишението на държавния резерв и само чрез ББР, в която да се внесат парите на държавните с над 51% фирми, при лихви 2-3%... 2. Световната продоволствена криза Поземлена реформа налагаща, ВРЕМЕННО, като собственици на земята САМО БЪЛГАРСКИ ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА и само до 1 000 декара и 500 гора. Всички селскостопански плащания, да са за СОБСТВЕНИЦИТЕ НА ЗЕМЯ (не на ратайте/арендатори-милионери) и възстановяване за държавна сметка на Хидромелиорацийте..., която продължава да ги унищожава!!!2. Световната рецесия Данъчно стимулиране и банкови гаранции, САМО ЧРЕЗ ББР, на износно ориентираните и най-вече крайни производства..., което ще раздвижи съпътстващите ги фирми4. Световната екологична криза - Строителството на Южен поток и Белене не по-малко от 33% са за Български фирми и затваряне на 50% от въглеродните ТЕЦ-ове чакат ни стотици милиони екоглоби, които ще ни върнат в каменната ера....5. Структурно-управленската криза възстановяване на институциите, под лозунга - Да върнем държавата на гражданите, и реформи:- В Здравеопазването Всеки гражданин с Лична дебитно-кредитна картова сметка здравно досие;- В Образованието - Масово Професионално средно образование в Техникуми и един западен език гимназийте, са доказана загуба на време (с изключение на физико-математическите);- В Регионалната политика шестте Социално икономически зони, да се трансформират в Области и държавни ОБРАЗОВАТЕЛНИ И НАУЧНИ поръчки, да се правят, освен в Софийския и трите специализирани, само в шестте Областни Технологични Университета.- Съкращаване на държавния апарат с 30%.- За наука - 2 % от БВП, концентрирани в БАН, Софийския Университет, 3 Специализирани и 9 Областни Технологични Университети.Всичко останало е Пустословие и Нищоправене..., което се нарича и рязане на лентички
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Другарю Станишев ,учениците стават по-добри от учителите си !А кои бяха учителите на ГЕРБ,.....БСП,СДС,НДСВ,ДПС ,......ТАКА ,ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ ---ГОРДЕЕТЕ ,А НЕ ДА ---ПИТАТЕ И ДА РЕВЕТЕ?
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Ми как ще го има, това е класация за финансисти, а не за ***
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
БСП - Бабки Станишев Пенсия :D
отговор Сигнализирай
102
do 126
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Веско си е любимеца на всички червени баби бесепарки *** му на концерт и ги питай за кой гласуват , не че знаят защо де
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Дянков го няма, защото е извън всякакви стандарти !!!! Той е кандидат за Нобелова награда за икономика !!! Много добре знае като е с Боко в леглото упражнението събиране и изваждане !!! Слънчицето си обича Вожда Слънце !
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Голямото КРИЕНЕ!Гоце се скрил ,Доган се скрил,цар СимОн-две и той ,Р.ОвчЪ.--тоже,....нЕма ---ДАЛАВЕРА !
отговор Сигнализирай
Новини