IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов категоричен: Нашите кораби – в Топ 3 на Европа!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
Наблюдател
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Няма начин да не мине ден и да не изръси някоя глупост или откровенна лъжа тоя!
отговор Сигнализирай
60
не трии пидор
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
https://youtube/watch?v=peSg8MAA5Bw&index=9&list=RDMJ5hIA_hpD4
отговор Сигнализирай
59
Н
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Номер 1 по лъжи сме в Европа.
отговор Сигнализирай
58
Българин
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
браво Бойко ти си
отговор Сигнализирай
57
Мадуро от Венецуела
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
До колегата от северозапада:Мутрата не сме го избирали, а е назначен от руснаците. Справка, цените на горивата. В България са 2. лева литъра, а в Омразните САЩ 0,30 лева за литър на дребно. Колкото до параходите на МВР Мутрата не е питал "министър" Миков за Отказаната доставка от Италия на Морски съдоде, за да врътне поредната далавера.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
абе, джурналиста, водните пространства се наричат акватория, Екватория е име на Южен Судан и Уганда от 19 век.
отговор Сигнализирай
55
Един от Северозапада
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Не плюйте сега по него, вие си го избирахте, даже два пъти, това е резултата.возете се по новия асфалт, треперете вечер, да не ви оберат или изнасилят в центъра на София "мигрантите", обаждайте се по-често на майка си на село, да не би да я оберат или изнасилят местните шведи, слущайте чалга в Арена Армеец, возете се на метрото, бройте си стотинките всяка сутрин, и си трайте.Вие си го избирахте, теглете последствията.И ако не ви е уврял акъла-септември идват избори, изберете си го пак????
отговор Сигнализирай
54
красналиев русе
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
тоя хептян е изтрещял поне да ги види на живо тия платноходки че утре ще го каже и на вън пред някой дипломат и ще са сетят бързо какво работеше преди 20 г
отговор Сигнализирай
53
Затворко
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Защо не отиде на мача на протежето си Литекс ами плещи глупости за кораби, които не могат да догонят лодките на турските рибари.
отговор Сигнализирай
52
Антикомунистов
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Една муатра държавата тормози, време е катафалката да го повози
отговор Сигнализирай
Новини