IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ си търсила алиби за изборите, 4 април избран след консултации


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 4
На Деса и двамата и мъже ГЛУПАВИ!!!!
отговор Сигнализирай
68
Боико БорисоФ
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
Кои комунисти Тия като бащата и дядото на Али ага от Банкя ли
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Така става като българите си избраха президент комунист с вице президент комунист. Евгения Живкова била канена на 2 пъти преди последните избори за президент. Един път покана получила от БСП като номинация за Вице президент и още един път..(Е.Живкова не уточни кой като име и на каква длъжност са я поканили)Внучката на Тодор Живков за момента не желае да каже имената на лицата, които са я поканили. Вероятно няма да каже до преди изборите.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
Комунистите ще ни говорят за честни избори?!Хората помнят как ги провеждаха!Под строй и 99.9% активност!Който не гласува в изборния ден за БКП е враг на народа!После последствията са .......за цялата фамилия!
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
БСП начело с Радев знае от сега че изборите ще са фалшиви
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Йотова се втурна да защитава пудела си:))))))))))))))
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Радев пак не разбрал че има празник на датата на изборипита пита и не разбракомунистите осъдеха на смърт много свещеници а на други взе собственосттаразбиха вярата на Българите в християнството
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
"Има поне три партии извън парламента, които имат сериозни шансове за участие в следващото Народно събрание, каза Йотова."Брех, че анализатор се извъди тази Йотова! И кои са тези 3 пратии?- Черепа с партията Българското лято - Отровното трио с партията Българската зима - Майките с партията "Бонбони сезони"?Йотова не си знае правомощията също като Радев.И двамата нямат правомощия да анализират избори. Дори още повече - НЯМАТ ПРАВОМОЩИЯ ДА АНАЛИЗИРАТ ИЗБОРИ, КОИТО ОЩЕ НЕ СА ПРОВЕДЕНИ.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Или ГЕРБ или Боко е крив на комунистите!!!!Много са зажаднели за власт!Гладни Нищоправещи!
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 16
До до 82 Борисов и ГЕРБ са на 10 бона на месец като евро дупетати са даже на 30 бона заплати а Борисов кара само 1 джипка и то всеки го може това ако има шофиорска книшка. И само ГЕРБ краднат а на другите не дават никакви заплати.
отговор Сигнализирай
Новини