BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

328
положението е
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
фашагите викат дръжте фашагите
отговор Сигнализирай
327
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Избирателите на ППДБ и Герб ако излезнат на протест *** със свещ да ги търсиш няма да ги намериш :) Аре пътувайте си със здраве към родните села и махали че усмърдяхте столицата
отговор Сигнализирай
326
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Копейката май не смее да се покаже сред "многохилядното множество", че срамна работа.
отговор Сигнализирай
325
Хахаха
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Копейкин нали каза на хората от автобусите, че ЦУМ не работи и вече няма Корекоми!!!
отговор Сигнализирай
324
И това го има..
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Германският комисар по въпросте за ЛГБТИ+ Свен Леман иска подобрения в законодателството и хората да могат по-лесно да променят половата си принадлежност, предаде ДПА.Според проектозакона, публикуван миналия месец, всеки в Германия ще има възможност да определя пола си и да го промени...
отговор Сигнализирай
323
България е БитаКарта
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
но дано поне Русия не се ДоРазПадне след като Ликвидират Путин!
отговор Сигнализирай
322
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Костя е клоуна на Митрофанова Някой възрожденец може ли да ми обясни ясно и точно какво ни предлага неговия лидер в тоя вой аз виждам болшой театър първобитна пропаганда това уж е партия какво ни предлага ? Алтернативата на Нато и ЕС е пълна изолация от свободния свят бедност и вонята на руското блато
отговор Сигнализирай
321
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
хахаха това ли сте революционерите дето ще спасявате България? тоя "протест" е яко пръднал навътре
отговор Сигнализирай
320
Цитати
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Как големите руски класици характеризират своя руски народ--Михаил Салтиков-Шчедрин: Ако заспя и се събудя след сто години и ме попитат, какво днес се случва в Русия, аз ще отговоря: пият, крадат,убиват...!!-Алексей Толстой: Московията руска тайга, монголска, дива, хищническа Не е мила, не е уютна руската земя позле е от горчиво робство хиляди години избродена с лапти, с досада разоравана с плуг, покрита с пепелта на разорени села и необозначени гробове. Пустота и дивост.-Ф.М.Достоевски: "Народ, който блуждае по Европа и търси какво още може да разруши и унищожи само заради р
отговор Сигнализирай
319
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Сега разбрах, задръстването на Кулата било заради протеста.
отговор Сигнализирай
Новини