BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

308
Пунта Мара
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
след дъж качулка, важно е на организаторите кокорчик да осигури заплатка и пенсийки .. да имат сили да веят байраците ... чекайте повиквателни от къде южния парк
отговор Сигнализирай
307
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
*** са се събрали на леко изледче в Събота на хубавото време в София да похарчат малко от парите на Шиши
отговор Сигнализирай
306
Путин Помогни ни
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
защо Забрави България?!
отговор Сигнализирай
305
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Не знам защо ДБ спряха да говорят за депутинизация. Депутинизацията е належаща, абсолютно задължителна. Тея изветрели памперси и бавноразвиващи индивиди трябва или да ги депутинизираме или да ги пратим дружно в северноазиатската сатрапия. Тука място ще имат само, ако са нормални.
отговор Сигнализирай
304
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
когато комунЕГНтата-фенове на изpaждaнe се гътнат от старост България ще стане по-добро място за живеене
отговор Сигнализирай
303
Бългорофил
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Добър ден долари и рубли, да сте здрави и щастливи!
отговор Сигнализирай
302
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
Само да уточним, че това България да няма редовно правителство и да е в политическа криза вече повече от 3 години не е национален интерес, а тясно партиен интерес на Възраждане. Ама тия 20 "родолюбиви" пенсии на площада едва ли имат капацитет да го осмислят.
отговор Сигнализирай
301
марги - християнка
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
До Това Правителство - Така е! Националните ПРЕДАТЕЛИ от ГЕРБ, ПП, ДБ и ДПС, не могат да идат на избори..защото е СРАМОТА! Затова ще ни вкарат във войната и докато не затрият България, не ще мирясат!
отговор Сигнализирай
300
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Естествено, че ще протестират - те искат правителство, подвластно на рашисткия агресор. Ама няма да им се отвори парашутът.
отговор Сигнализирай
299
Смеххх
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Нюланд е там и раздава курабийки...
отговор Сигнализирай
Новини