BGONAIR Live

Заради спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
Чичу
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 1
До: анонимен "Загиналият е местен, а не е емигрант, защото..." --- това че е местен прави ли го българин?
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: F16Block70 "Виж друго нещо е в русия" --- ами така се прави по заслуги! Вместо да ги хранят по гулаците, по-добре финално решение на проблема! Като дойде време и тука така ще направим с педоханските либераасти - ще ги сложим за коледна украса на ламбите по любимите им павета.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 4
Загиналият е местен, а не е емигрант, защото е работил( чистил е витрини). Емигрантите НЕ работят.
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 13
Нещо палитиката на гумения крадев почна да дава резултати..
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 8
Сега с ясен куРс към Мацква и ясно загърбване на клуба на богатите, ще имаме пари да почиваме дори в Гърция, също като през далечната 1996-1997 гдоина, когато имахме силен и стабилен лев и бяхме извън ЕС и НАТО...
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 1
Дано правосъдието си свърши работата.
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 0
Как може да убият човек, какъвто и да е той по етнос? Момчето е работило и чистило витрини. Как може да го бутнат от моста!?
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 0
В нета има снимка с жени до полицейската кола. Едната е седнала, краката и са целите в татуси, а другата е приклекнала до нея. Има и още една, но не се разбира точно дали е жена, тя или той е прав. Хората приличат на индийци.
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
на *** им е криво, че сме евроатлантици ама нищо НЕ могат да направят, .... хохоходагодухат!
отговор Сигнализирай
87
F16Block70
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 4
Нашите са аматьори:):):)Бутнали го от три,четри метра височина къде има голяма вероятност да остане жив.Виж друго нещо е в русия.Маса народ ги метнаха през балконите,но от 8ми етаж нагоре за по сигурно:):):)
отговор Сигнализирай
Новини