BGONAIR Live

Росен Желязков: Спекула има и в търговията, и в политиката


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
Мила
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
И какво се прави по въпроса,нищо, хората мизерстват,Вие си вземате големите заплати,за нищо не става това сглобено правителство.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Желязков е национален предател, готов е да подари България на укрите
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 12
От утре вече евро, окончателно и безвъзвратно. Най накрая ще затръшнем вратата на русофилските въжделения в България!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Така е. И ти, Росене, си най-големият спекулант в държавата, защото си доброволен проводник на злините, които очакват България, ако бъде прието така жадуваното и пропагандирано от теб и твоята евроатлантическа и токсична пасмина евро.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ииии, на тия обаче продължават да им се превиждат фашисти. Какви са елементарни!
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
64, Кротко, бате, кротко, "народен съд" няма да има, но еврозона ще има. Пий една ракия и успокой коня.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Най-голямата спекула е при вас ***!Омразата на погнусения и отвратен народ ще ви убие ***!Ще платиш и ти и *** и тиквата с лихвите,!Долни ***,престъпници -българоубийци!И няма къде да се скриете жалки плъхове и вие и тия окол вас!Народният съд ще отвори вратите на Ада *** и ще се въртите на чеверме *** фашистка!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Железкова започва да се огъва като чамова дъска. Днес каза, че:"Няма да изкривяваме пазара с прекален контрол, но ще сме безкомпромисни към спекулата". Утре ще каже, че контрол изобщо не може да има защото няма ресурс. Лъжи посред бял ден.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Знаем,знаем.Още помним костинбродската далавера.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Не се тревожете за глупости. Утре *** приключва.
отговор Сигнализирай
Новини