BGONAIR Live

Лагард: Еврото ще донесе позитиви за българските граждани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
До 56
преди 8 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Трансовете и третополовите не са български граждани!
отговор Сигнализирай
57
Освен
преди 8 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Дигиталното!ЗАЩО НАРОДА НЕ СЕ ИНФОРМИРА ПРАВИЛНО ЗА ЕВРОТО,А ИМЕННО,ЧЕ ТО СТАВА ДИГИТАЛНО ДО 27 ГОДИНА???ЛАГАРТ АКО ВИ КАЖЕ НА ВЪН Е ХУБАВО И ПЕЧЕ СЛЪНЦЕ,СИ НОСЕТЕ ЧАДЪР
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
***, нали знаете, че като напишете, че нещо, каквото и да е, че е факт, то това ама хич не го прави факт, а поредните ваши глупости
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Жената казава на българските граждани, никъде не казва на koneйkkume, четете!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
на всички български граждани, на *** ще донесе само жал и страдание
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Каза поредното изветрело бабе с тен и ние трябва да вЕрваме. Като ще потечат тия пари, ама в каква посока не се знае
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
На кои бълг.граждани?На депутати ли?Те са 240 за осталите молиони какео ще добесе еврото?
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Глупостите на таркалета
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 2
Белгия която е ротационен председател на ЕС отказва да приеме Еврото , но натиска България да приеме тази валута . Лицемерие ! Тия не ни мислят доброто , ще ни изтрепят .Помислете колко държави в ЕС са православни и как се отнасят с тях ?
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Колонизаторите ще докопат резерва от борда и златото . Задайте си въпроса кога една територия се е наричала държава . Трябвало е да има територия , войска , население , но най -голямото признание за държавност е сеченето на монети . Сега си отговорете , какво сме ние когато нямаме Лев ?
отговор Сигнализирай
Новини