BGONAIR Live

Лагард: Еврото ще донесе позитиви за българските граждани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
мак
преди 8 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
Всичко е историческо, историческа стъпка, партньорство, зона, равенство, позицията на България, забогатяване, ползи невиждани, а най-историческа е пропагандата за еврака.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Все още се надявам н чудо,да ни подмине тази "благинка" еврото,но ако не,то догодина,тази вещица и нашите и блюдолизци ще видим какви ще ги говорят.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 33 Не харесвам 2
Никой не може да ме убеди, че тая мисли доброто на България и на българите. На тая въобще не и дреме за България.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
До: ТагаревСвободата да избирам ценностната си система бе ***.
отговор Сигнализирай
44
Прям
преди 8 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
До: ?!?!?!Сопата трябва да е метална за да има ефект и да ги вразуми за да не помислят повече за управление.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
До: НЕ НЕ И НЕ...Абе то по-млади има ама те са по-зле и от тая дъртофела. За пример давам Кая Калас.
отговор Сигнализирай
42
До 38
преди 8 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Стандарта на живот е по-видок в Холдандия и Франция последно като гледах.
отговор Сигнализирай
41
Прям
преди 8 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Тази простотия изобщо не трябва да се споменава, камо ли да се коментира.
отговор Сигнализирай
40
Тая
преди 8 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 4
С конската физиономия по-далеч от държавата ми. Какви ползи ще има от еврото решава българския народ а не тя. Нея никой не я е питал. Толкова години никой не ни искаше нито в ЕС, нито в Шенген, нито в еврозоната, а сега изведнъж се разбързаха ИЗВЪНРЕДНО да приемаме еврото. Защо ли?
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
34- пий си гинко билобата и погледни в ГУГЪЛ опашки за по евтини храни и горива- мистър БОТАШ направи дизелът 3.90лв още лятото на 2021г- виж във ФУЕЛО!
отговор Сигнализирай
Новини