BGONAIR Live

За и против по-висок данък за второ и трето жилище


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 4 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Радев бирника ще си скубе перушината сам. Скоро.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 8 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
А Дамаджаната Рашков с 64 тоалетни как ще се облага? Само тоалетните ли ще броят или басейните? На който има два басейна колко ще е разликата в данъка? Ще облагат ли и десетте гаража на госпожата? Даниел Лорер има семейно портфолио от десетки имоти, той доволен ли е? Или бълха ги ухапала? По-високите данък ще удари само честните хора на една заплата. От тях ще печели лъжливото пилотче.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 9 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
А мафиозите с водопади,десетки хотели навред и замъци за тях помощи тъй ли?????а ви еее .......а...м .......а
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 9 минути
Харесвам 4 Не харесвам 1
категорично против по 20 години сме изплащали жилищата си сега внуците наследяват на дедите си апарт на кого му хрумна тази простотия на село100 годишни къщи разграбени и опустушени от индииците те трябва да сеосвободят изобщо от данък тъи като са неизползваеми
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 17 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Турско излезе с десятъка просто цвете пред краварско със стотиците милярди дет ни обра проклети вовеки
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 18 минути
Харесвам 7 Не харесвам 0
Предлагам да се въведе данък за непушачите. Съдете сами: От пушачите постъпват в бюджета много пари от продажба на тютюн, пушачите умират по-рано и икономисват пари от пенсионния фонд. А от непушачите само загуба за държавата. Моля депутатите да разгледат това предложение!
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 22 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
Плюс това българинът сам си строи къщите а на западняците роби до днес ай сикттир
отговор Сигнализирай
31
до 19
преди 22 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не е безимотен. Има имоти в Гърция.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 23 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Остава и данък въздух да ни обложките гадини
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 24 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
От хиляди години българинът има жилища и къщи знаете отлично,че нее като варварският чергарски запад.къщите и нивите ни дори през турско никой нее пипал.И понеже няма от какво да крадете драги властимащи решихте имотите да облагате проклети да сте
отговор Сигнализирай
Новини