IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пиян клиент вади пищов, сервитьорка го нокаутира


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
рип
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
На комплексарите все турците и *** са им виновни.
отговор Сигнализирай
23
siko
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
ако ще и аванса да е оставил,има си работно време никой не е длъжен да стой заради един клиент.всеки си има личен живот
отговор Сигнализирай
22
ЧЕ от БГ.
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Тоя пич е извадил голям късмет!Не ми е ясно ако Фидоска беше сервитьорка,как щеше да завърши екшъна?!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
"персоналът подал сигнал с паникбутона зад бара" - тази част от сценария нещо не ми се връзва...паник бутон в селската кръчма в село *** Конаре - Пазарджишко
отговор Сигнализирай
20
13660
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Абе те у Пазарджик така са преценили - на алкохолиците може пищови, на гейовете не, че току-виж си ги извадили на парада.
отговор Сигнализирай
19
noment
преди 15 години
Харесвам 40 Не харесвам 2
На хубави хора са раздадени разрешителни за оръжие.Алкохолик със законно притежавано оръжие ....
отговор Сигнализирай
18
алкохолик
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 22
супер отношение към клиента, човека сигурно си е оставил половината заплата в тази дупка, онези ще го гонят да си ходи и ще му нанасят телесни повреди, тази кръчма как още има клиенти????
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
какви е деца раждала,раждала,ражда и сега,българска майка юнашка !!!! -говоря за момичето. 45 кг. казвате,а ?
отговор Сигнализирай
16
IVo
преди 15 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Добре, няма да вземам невеста от това село ..
отговор Сигнализирай
15
Del Gado
преди 15 години
Харесвам 47 Не харесвам 1
Браво на момичето! Като се замисля в каква страна живеем е цяло чудо, че не са я арестували за нападение над невинен човек:)
отговор Сигнализирай
Новини