Роналдо и Бендтнер не успяха да провалят победата на Португалия

Иберийците спечелиха драматична победа с 3:2 с гол в 87-та минута
Обновена: 14 юни 2012 00:46 | 13 юни 2012 21:09,
33
Роналдо направи втори пореден слаб мач за Португалия. Снимка: Reuters

С гол на резервата Варела три минути преди края Португалия спечели драматична победа с 3:2 срещу Дания във втория мач от група Б на европейското първенство по футбол.

Мачът не предвещаваше такава развръзка, защото иберийците поведоха с 2:0 след голове на Пепе и Елдер Пощига в средата на първото полувреме.

Никлас Бендтнер обаче намали малко преди почивката. През второто полувреме Кристиано Роналдо на два пъти пропусна стопроцентови положения да вкара трети гол и така отново Бендтнер вкара в 82-та минута и изравни.

Изглеждаше, че мачът върви към равенство, но тогава в 87-та минута влезлият току що като резерва Варела нанесе решителен удар и вкара победния гол.

С това Португалия запази шансовете си за класиране напред.

Подробности за мача прочетете в Gol.bg

33
23
2

1

ЗОРО преди 11 години
Заглавието на статията е много точно....)))))
22
2

3

ninja преди 11 години
уморени и изстискани до краен предел а .... но специално тук проблема им е в главата ..... и не само при него ....дългокосата руса балерина ..... ...с космически заплати, физиотерапевти и добавки на световно ниво ...... да споменавам ли футболисти на 35 години дето играят и бележат контузени ..... Форлан миналото световно, дето цял отбор извлачи ..... като са уморени да си стоят в тях .... ;)
21
3

0

от 29 преди 11 години
не съм неграмотен, протсто ми слипсва "edit" бутон ...
20
2

7

do 27 преди 11 години
Щях да съм съглесен с теб, ако претенциите му не бяха толкова големи. Мойе да е играл много, но кажи ми един важен мач в който да е играл като хората? Големият футболис се познава по това какво прави в големите мачове, а аналдо на такива не му се вижда седмичката нещо. Безспорно добър футболист, но много розен като човек и същност!
19
8

2

защо преди 11 години
Браво 27!!!Това е най-стойностният коментар до сега.
18
14

15

Анонимен преди 11 години
Нормално е Роналдо да е зле - та той вкара 100 гола за последните 2 сезона (без дори да е чист нападател), не се сещам за друг, който го е направил. Всеки мач игра на 100%, все пак не е от стомана. Този сезон стана шампион на Испания, до последно игра ШЛ и стигна до четвърт финал за купата. Веднага като свърши сезона, го опънаха за националния. Е кой нормален човек би издържал?
17
12

14

аз преди 11 години
браво на португалците....а за роналдо...ми тои е един от тях....победиха момчетата...честито...
16
4

8

Ако Португалия продължи да печели и за напред, ще се окаже за Гинес - отбора на който централният нападател не може да вкара и един гол.Ако Роналдо излезе така като титуляр и в следващият мач, крайно време е Португалия да си замине. Европеиско е това ... и храненици не се допускат. С 10 не можеш да играеш ефективно срещу 12.
15
17

41

Майничка преди 11 години
Видяхме я голямата звезда как се *** цели два пъти сам срещу вратаря. Даже не успя да уцели вратата. Повече не ми го хвалете тоя манекен и трябва да бъде забранено със закон да бъде сравняван с Лео Меси.