BGONAIR Live

Учителите настояват за по-виски заплати, иначе излизат на протест


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Гиб Мелсън
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Тия пари да не валят от небето като дъжд. Я десет години мораториум на заплатите! В градовете за едно работно място за учител се явяват по 20 кандидата. Има свободни места само в селата където децата са от гетата и да работиш с тях се изискват един куп качества, които дори надзирателите в затворите не притежават.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
На тока цената като му се повиши с 10%, повече ли ток потече по жиците? И защо трябва с 10% повече материал да се налива в главите на учениците, за да се нормализират заплатите в образованието? А, да, забравих: няма кой да отговори адекватно, защото хората са необразовани...
отговор Сигнализирай
27
До 21
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
Училището бълва неграмотници. За да се класират в хубави гимназии/ университети трябва да се плаща за частни уроци!!! Училището не е в състояние да ги подготви, а би трябвало! Аз съм сигурен , че подобна свинщина не съществува нийде.
отговор Сигнализирай
26
Типичен българин
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Абе дайте да дадем на Шиши. Недейте сега за образование и наука пари да праосвате!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: До 18 Само платено образование не се вижда друго. Влиза и ИИ и децата нема кво да бачкат после. Колко съберат от данък и такса толко ще се распоолагат. Най-вероятно ще се закрие и много ВУС, а не как е сега внасат от ЕС студенте и бг им плаща или бг плаща за да обучвава работна ръка за ЕС после и лекаре и др. бегат.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
А кой ще докаже че заслужава или ей така на калпак...и 3м почивка и то платена
отговор Сигнализирай
23
До 20
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
ДНКто не може да се промени. Все едно детето ти да е джудже като теб и да тропкаш нервно с крак пред треньора по баскетбол как така не иска да го вземе в отбора.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Абе днес много лесно се раздават диагнози на килограм. Вие добре ли сте? Я помислете дали пък училището например е в състояние да задоволи потребностите на съвременните деца. Особено момчетата, които си имат чисто физиологична нужда от физическа активност почти постоянно до определена възраст. Ами скучните предмети и скучното преподаване, липсата на мотивация и неумението на учителя да я създаде?
отговор Сигнализирай
21
До 18
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Ами помислете си дали детето ви не е с умствени дефицити и не е за нормално, а за помощно училище.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
И ще настане обществено недоволство. Данъкоплатците искат и резултати срещу парите си.
отговор Сигнализирай
Новини