BGONAIR Live

Учителите настояват за по-виски заплати, иначе излизат на протест


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Или съкращения и на останали дигат или нови данъци и такси и платено само. Това са варянтите. Дълга ще докара фалите само.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
Ама, те са почти в отпуск вече. Съмнявам се да стачкуват през отпуската, че моренце, почивчица....Между другото, нямам нищо против да се увеличат заплатите им, имам против обаче детето ми да се прибира неусвоило и неразбрало, заради което трябва да плащам за частни уроци. И впрочем, тези заплати откъде ще се вземат. От бюджета? Т.е. трябва да ощетят други. Съгласен съм, но след реформи и оптимизация. Защото и в училищата има посто за човека, вместо обратното. :)))))
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 3
Те са фигуранти на супер висока заплата.Един път родителите им я плащат като данъкоплатци,дваж- за частни уроци,щото и толкова се учи в клас.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 3
Нелогично е заплатите в държавиня сектор да са по-високи от частния. Всички изнагляха и се самозабравиха от алчност. Ама кой да ви дава пари бе търтеи. Как ви се струва работещите люде да работят само за вас. Нормално ли е 50% от заработеното от тях да отива за данъци под всякакви форми само за вашето ненаситно щастие. Аре напускайте. Обзалагам се, че децата няма да станат по-***.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 1
Пари срещу реформи и резултати.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: ЗозоЛеле, доживях да ти сложа +
отговор Сигнализирай
13
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 4
По долно нещо от учители и ченгета няма в тоя свят.Аз добро не видях ни от учители,ни от ченгета в тоя мой животец. Кръвопийци!
отговор Сигнализирай
12
Баси
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 1
11
За съжаление,
преди 1 месец
Харесвам 29 Не харесвам 1
добрите учители са единици в училищата!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 3
А Осигуровки плащат ли си даскалята :)))))
отговор Сигнализирай
Новини