BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

157
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Да звънят на Зеленски веднага и да идва да ги взима,и без това имат проблем с мобилизацията
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Треторазредната жълта "медия" пак избухна със заглавие
отговор Сигнализирай
155
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Българите трябва да знаят - *** за *** за тях винаги ще има, ако не е руски - ще е украински или американски.
отговор Сигнализирай
154
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 10 Не харесвам 6
Много му знаеше лъжливата устичка да критикува докато беше президент. Сега нищо не можел да направи боташа продажен. Спря магистрала хемус, спря и болницата на децата. Оставка за този пореден неможач!!!
отговор Сигнализирай
153
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Страхотен прайд ,Само не виждам водача Лама Асен
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 9 часа
Харесвам 11 Не харесвам 6
Тук не е Киев. Протестиращите със синьо-жълтите парцали бегом към Украйна да помагате!
отговор Сигнализирай
151
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
А, Анкара ли е тук? Защото имате новини на турски по националната телевизия и в много Бг градове се говори на турски и като говориш на български там те гледат като чужденец, въпреки , че си в България. И имате партия в България, традиционно представляваща интересите на българските турци и мюсюлмани, както и на други етнически групи. Ама така е докато не бъдат забранени етническите партии, България ще е 'д'у'п'к'а'
отговор Сигнализирай
150
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 8 Не харесвам 9
Всички коментари и писания са излишни ,защото България се освободи от руско робство - 1944 г.- 2022 г. благадарение на САЩ и Украйна !!! Това е велико и НИКОЙ ,камо ли пълният некадърник и изменник Радев , може да промени ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ !!
отговор Сигнализирай
149
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
простотия до шия
отговор Сигнализирай
148
фен на Прецакана Б-я
преди 9 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
Благодарим ти другарю РадеФ, че уреди всички ние даже и децата ни да сме длъжници на БОТАШ и всеки Божи ден, чак до 2035 г. да им даряваме по над 500 000 Евро !
отговор Сигнализирай
Новини