BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

126
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
На мястото на паметника на Червената армия ще сложим статуи на три прасета! Тук не е Москва! Да живее Свещенната Свинска Империя!
отговор Сигнализирай
125
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Всички страхове водят към пълно себеотдаване на америка и българските и слуги.
отговор Сигнализирай
124
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 4 Не харесвам 11
България вече е трайно интегрирана в западния свят и клубът на най богатите и развити държави. Българските деца се възпитават на западна култура и ценности. България никога повече няма да бъде на страната на голташка Русия!
отговор Сигнализирай
123
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 10 Не харесвам 7
ПО ДОБРЕ НА АМЕРИКАНСКИ ИНТЕРЕС ОТКОЛКОТО НА РУСКИ БОТУШ. НИКОГА ПОВЕЧЕ РУСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
122
Крокодила Гена
преди 8 часа
Харесвам 0 Не харесвам 6
Що да им взимат ресурсите ,те и сега си ги дават ако въобще знаеш какво е ресурсна икономика. Пък и ако можеш да четеш , което е съмнително,прочети колко пъти Сащ спасяват русия от глад
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Радев и Копейкин ,са заминали ,за Москва ..Ще се молят ,заедно с кагебейският патриарх Гундяев ,правителството ,да не падне !!!! Хвала на тези двама наши патриоти ...
отговор Сигнализирай
120
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
до 106.Путин е покойник отдавна,това е двойник не е той.
отговор Сигнализирай
119
Иван Пенчев ПБК
преди 8 часа
Харесвам 19 Не харесвам 1
Тези нагло жълтопсветници, които съсипаха индустрията и селското стопанство и оставиха празна хазната имат нахалството да протестират.Но нали за това им плащат враговете на България като Сорос и т.н.
отговор Сигнализирай
118
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ше дойде истински предаател. Ще слугува на американския интерес и ще краде българите.
отговор Сигнализирай
117
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
ДА СИ ПЛАТЯТ СМЕТКАТА КЪМ БОТАШ И ДА СИ ХВАЩАТ ПЪТЯ. 82 ГОДИНИ СТИГАТ.
отговор Сигнализирай
Новини