BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

147
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ще плащаме на протестиращите в евро със свинчета върху банкнотите! ЕвроПеевски! Вече няма магазини за хората, ще отворим само магазини за прасетата! Пазарувайте със евросвинчета само в магазини за прасета!
отговор Сигнализирай
146
Ще
преди 9 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
Доиде и времето за още протести срещу Тато Радев
отговор Сигнализирай
145
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 11 Не харесвам 4
кои са организаторите? естествено соросоиддите!
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 11 Не харесвам 3
Това не е протест а прайд
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 9
Радев каза,че протести не го плашат.Това което го плаши не го каза.Плащаме всеки ден ,ВСЕКИ ДЕН на Турция по 500 милиона долара заради сделката с БоташДа не мислите,че му се ставаше премиер?!Стиснали са го заради 200 милиона евро дето е взел за да подпише!И аз бих се правил на луд за толкова пари1
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 4 Не харесвам 7
Рано е за Оставка, но към края на годината ще се случи
отговор Сигнализирай
141
Реалист
преди 9 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тези ги питайте колко пола има и са дотам. *** отломки.
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Не виждам Лама Асен
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
А, Анкара ли е тук? Защото имате новини на турски по националната телевизия и в много Бг градове се говори на турски и като говориш на български там те гледат като чужденец, въпреки , че си в България. И имате партия в България, традиционно представляваща интересите на българските турци и мюсюлмани, както и на други етнически групи. Ама така е докато не бъдат забранени етническите партии, България ще е 'д'у'п'к'а'
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 13 Не харесвам 4
Мащабен протест.Побрахте всички хора в 5 снимки.Защо изобщо ни занимавате с тия сглобкаджии
отговор Сигнализирай
Новини